Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături








8.819,79 lei Prețul inițial a fost: 8.819,79 lei.4.579,47 leiPrețul curent este: 4.579,47 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 97588353
Acest dulap modern, cu un finisaj alb lucios impecabil, adaugă un plus de eleganță și luminozitate oricărui dormitor. Designul său minimalist, completat de mânere discrete integrate, oferă un aspect sofisticat și aerisit. Cele șase uși oferă acces la un interior spațios, perfect compartimentat pentru organizarea eficientă a hainelor, încălțămintei și accesoriilor. Construcția robustă din materiale de calitate superioară asigură durabilitate și funcționalitate pe termen lung. O alegere ideală pentru cei care doresc un mobilier practic, stilat și ușor de integrat în orice tip de decor modern.
| Codul produsului | 97588353 |
|---|---|
| Categorie | Dulap |
| Material | Mdf si PAL |
| Culoare | Alb |
| Latime | 315 cm |
| Adâncime | 54 cm |
| Înălțime | 229 cm |
| Numar compartimente | 4 |
| Numar de rafturi | 10 |
| Numar de sertare | 2 |
| Numar de usi | 7 |
| Adancime rafturi | 45 cm |
| Grosime rafturi | 1,6 cm |
| Largimea rafturilor | 88 cm |
| Adancime interior sertar | 16 cm |
| Inaltime interior sertar | 8,1 cm |
| Latime interior sertar | 31 cm |
| Număr de șine pentru haine | 4 |
| Lungimea șină pentru haine | 87,3 cm |
| Capacitate maximă de încărcare pentru șină pentru haine | 40 kg |
| Capacitate maximă de încărcare a raftului | 10 kg |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet