Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături




6.471,56 lei Prețul inițial a fost: 6.471,56 lei.1.826,28 leiPrețul curent este: 1.826,28 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 81512417
Acest dulap elegant, realizat din lemn cu un finisaj alb imaculat, este perfect pentru un decor modern sau rustic, oferind o notă de prospețime și luminozitate oricărei camere. Designul său simplu, dar sofisticat, include o oglindă practică montată pe una dintre uși, care adaugă funcționalitate, economisind spațiu și sporind confortul utilizării zilnice. Ușile sunt decorate cu linii discrete care evidențiază textura naturală a lemnului, iar bara exterioară oferă un spațiu suplimentar pentru accesorii sau haine. Dulapul este spațios și bine compartimentat, ideal pentru organizarea eficientă a garderobei tale. Alegerea perfectă pentru cei care caută o combinație între stil, funcționalitate și calitate!
| Codul produsului | 81512417 |
|---|---|
| Categorie | Dulap |
| Material | Lemn masiv de pin |
| Culoare | Alb |
| Latime | 120 cm |
| Adâncime | 50 cm |
| Înălțime | 170 cm |
| Numar compartimente | 1 |
| Numar de rafturi | 1 |
| Numar de usi | 2 |
| Adancime compartiment | 45 cm |
| Inaltime compartiment | 32 cm |
| Latime interior compartiment | 110 cm |
| Capacitate maximă de încărcare a raftului din sticlă | 15 kg |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet