Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături




4.495,49 lei Prețul inițial a fost: 4.495,49 lei.1.275,64 leiPrețul curent este: 1.275,64 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 49592442
Comodă clasică din lemn masiv, cu finisaj elegant de culoare închisă, perfectă pentru un interior rustic sau tradițional. Designul robust, cu trei uși ornamentate și detalii sculptate, oferă un aer sofisticat și autentic. Spațiul generos de depozitare asigură organizarea eficientă a obiectelor, păstrând un decor ordonat și rafinat. Ideală pentru living, dining sau hol, adaugă căldură și caracter oricărui spațiu.
| Codul produsului | 49592442 |
|---|---|
| Categorie | Comoda |
| Material | Lemn masiv de pin |
| Culoare | Mahon |
| Latime | 122 cm |
| Adâncime | 35 cm |
| Înălțime | 80 cm |
| Adancime compartiment | 30 cm |
| Latime interior compartiment | 69 cm |
| Capacitate maximă de încărcare a raftului | 20 kg |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet