Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături




1.719,30 lei Prețul inițial a fost: 1.719,30 lei.780,07 leiPrețul curent este: 780,07 lei.
2 în stoc
Articolul nr. 79970840
Această comodă TV suspendată redefinește eleganța minimalistă în livingul tău. Cu un design modern și finisaje mate într-o nuanță de gri antracit, această piesă adaugă o notă de sofisticare oricărui spațiu. Forma sa compactă și liniile curate sunt completate de un spațiu de depozitare generos, ascuns discret în spatele panoului frontal. Perfectă pentru interioarele contemporane, această comodă creează un efect vizual deosebit, oferind în același timp funcționalitate și stil. Ideală pentru cei care apreciază un decor rafinat și bine organizat.
Fabricat în Europa.
| Greutate | 35 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 150 × 30 × 35 cm |
| Codul produsului | 79970840 |
| Categorie | Comoda TV |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro-gri antracit |
| Adâncime | 30 cm |
| Latime | 150 cm |
| Înălțime | 35 cm |
| Numar compartimente | 2 |
| Numar de usi | 1 |
| Latime interior compartiment | 146 cm |
| Adancime compartiment | 24 cm |
| Inaltime compartiment | 30 cm |
| Origine | Germania |
| Piesă de mobilier versatilă | Da |
| Stil | Clasic |
| Garanție | 12 luni |
| Colecție | Vegas |
| Tip mobilier | Comodă TV suspendată |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
2 în stoc
Recenzii
There are no reviews yet