Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături




2.312,20 lei Prețul inițial a fost: 2.312,20 lei.908,55 leiPrețul curent este: 908,55 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 67747709
Accesorii unice
Prelucrare de înaltă calitate
Excepțional în design
Lemnul folosit provine din păduri gestionate durabil și este certificat cu sigiliul FSC®. Bordul care contrastează cu culorile și mânerele metalice speciale oferă seriei stilate acel ceva sigur. Această serie de mobilier este ușor de îndrăgostit.
| Greutate | 74 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 153 × 40,3 × 52 cm |
| Codul produsului | 67747709 |
| Categorie | Comoda |
| Material | Fronturile din MDF, iar corpul din PAL |
| Culoare | Alb+ maro |
| Adâncime | 40,3 cm |
| Latime | 153 cm |
| Înălțime | 52 cm |
| Numar compartimente | 2 |
| Numar de sertare | 2 |
| Latime interior compartiment | 65 cm |
| Inaltime compartiment | 15 cm |
| Adancime compartiment | 34 cm |
| Adancime interior sertar | 28 cm |
| Inaltime interior sertar | 12 cm |
| Latime interior sertar | 60 cm |
| Greutatea admisă placii superioare | 35 kg |
| Greutate admisa a sertarului | 10 kg |
| Picioare | Prezintă piciorușe micuțe |
| Culoare manere | Negre |
| Piesă de mobilier versatilă | Da |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Colecție | Mykonos |
| Stil | Într-un stil rustic, modern |
| Origine | Germania |
| Garanție | 12 luni |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet