Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături





1.586,98 lei Prețul inițial a fost: 1.586,98 lei.761,72 leiPrețul curent este: 761,72 lei.
1 în stoc
Articolul nr. 10776267
Această comodă modernă, cu un finisaj alb lucios, reprezintă combinația perfectă între eleganță și funcționalitate. Cu linii minimaliste și un design compact, este ideală pentru interioarele contemporane, adăugând un aer rafinat oricărei camere. Sertarele spațioase oferă suficient loc pentru organizarea obiectelor personale, în timp ce partea superioară poate fi utilizată pentru decoruri, plante sau rame foto. Este soluția ideală pentru cei care își doresc o piesă de mobilier estetică și practică, ce se potrivește perfect în orice colț al casei. Alege calitatea și stilul fără compromis!
| Codul produsului | 10776267 |
|---|---|
| Categorie | Comoda |
| Material | Mdf si PAL |
| Culoare | Alb |
| Latime | 66 cm |
| Adâncime | 35 cm |
| Înălțime | 112 cm |
| Numar compartimente | 1 |
| Numar de rafturi | 2 |
| Numar de usi | 1 |
| Adancime compartiment | 30 cm |
| Inaltime compartiment | 31 cm |
| Latime interior compartiment | 62 cm |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
1 în stoc
Recenzii
There are no reviews yet