Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături






4.660,39 lei Prețul inițial a fost: 4.660,39 lei.1.780,40 leiPrețul curent este: 1.780,40 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 68421907
Această comodă modernă cu design minimalist combină perfect funcționalitatea cu stilul contemporan. Finisajul gri elegant, completat de blatul din lemn deschis la culoare, adaugă un contrast rafinat și versatil pentru orice tip de decor. Comoda oferă spații de depozitare generoase, inclusiv două sertare și două dulapuri laterale, ideale pentru a organiza articolele esențiale din locuința ta. În plus, compartimentele deschise pentru sticle și raftul central adaugă un plus de funcționalitate, fiind perfectă pentru spațiile de living sau sufragerie. Alege această piesă pentru un plus de stil și organizare în casa ta!
| Greutate | 115 kg |
|---|---|
| Codul produsului | 68421907 |
| Categorie | Comoda |
| Material | Mdf si PAL |
| Culoare | Gri mătase, Stejar |
| Latime | 166 cm |
| Adâncime | 44 cm |
| Înălțime | 100 cm |
| Adancime interior sertar | 30 cm |
| Inaltime interior sertar | 12 cm |
| Latime interior sertar | 40 cm |
| Adancime compartiment | 36 cm |
| Inaltime compartiment | 34 cm |
| Latime interior compartiment | 46 cm |
| Numar compartimente | 5 |
| Numar de rafturi | 5 |
| Numar de usi | 2 |
| Numar de sertare | 2 |
| Picioare | Prezintă piciorușe micuțe |
| Gama | Rauch |
| Origine | Germania |
| Garanție | 12 luni |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet