Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături



3.297,99 lei Prețul inițial a fost: 3.297,99 lei.1.367,42 leiPrețul curent este: 1.367,42 lei.
Stoc epuizat
Comoda înaltă Premium Lusso redefinește eleganța contemporană prin proporțiile sale verticale și designul minimalist. Fronturile MDF canelate, cu finisaj cashmere mat, se completează armonios cu detaliile metalice aurii și cu picioarele subțiri care conferă un aer sofisticat și lejer.
Cele 2 uși spațioase ascund un interior generos pentru depozitare, transformând piesa într-o soluție practică, dar și într-un statement de design. Ideală pentru living, dining sau hol, Lusso aduce un plus de rafinament oricărui spațiu premium.
| Gama | LUSSO |
|---|---|
| Categorie | Comoda |
| Material | Fronturile din MDF, iar corpul din PAL |
| Culoare principală | Cashmere mat |
| Culoare detalii | Auriu metalic |
| Finisaj fronturi | Canelat, mat |
| Latime | 104 cm |
| Adâncime | 39 cm |
| Înălțime | 125 cm |
| Tip picioare | Metalice, finisaj auriu |
| Tip deschidere | Cu mâner integrat |
| Stil | Modern / Glam / Minimalist / Premium |
| Numar de rafturi | 4 |
| Numar compartimente | 6 |
| Numar de usi | 2 |
| Greutate maximă suportată | aprox. 50 kg |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet