Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături



1.609,30 lei Prețul inițial a fost: 1.609,30 lei.633,23 leiPrețul curent este: 633,23 lei.
Articolul nr. 98262904
Această comodă verticală, cu un design compact și modern, este soluția ideală pentru organizarea eficientă a spațiului tău. Finisajul alb mat, combinat cu un blat din lemn într-o nuanță naturală, oferă un aspect curat și contemporan, potrivit pentru orice decor. Cele șapte sertare spațioase permit organizarea ușoară a diverselor obiecte, de la documente și accesorii, până la articole de uz zilnic. Designul ergonomic al mânerelelor integrate asigură o utilizare confortabilă, aducând totodată un plus de estetică minimalistă. Această comodă este perfectă pentru birouri, dormitoare sau orice alt spațiu în care organizarea este esențială, fără a compromite stilul.
| Greutate | 48 kg |
|---|---|
| Codul produsului | 98262904 |
| Categorie | Comoda |
| Material | Fronturile sunt din lemn masiv, restul din lemn parțial masiv |
| Culoare | Alb-maro |
| Adâncime | 39 cm |
| Latime | 34 cm |
| Înălțime | 102 cm |
| Numar de sertare | 8 |
| Adancime interior sertar | 32,6 cm |
| Inaltime interior sertar | 5,4 cm |
| Latime interior sertar | 24,5 cm |
| Greutate admisa a raftului | 5 kg |
| Greutatea admisă placii superioare | 10 kg |
| Garda la sol | 2 cm |
| Picioare | Prezintă piciorușe micuțe |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet