Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături










13.178,45 lei Prețul inițial a fost: 13.178,45 lei.4.946,56 leiPrețul curent este: 4.946,56 lei.
2 în stoc
Articolul nr. 99578856
Această canapea fixă emană eleganță și confort, fiind ideală pentru orice living modern sau clasic. Tapițeria sa de un albastru rafinat adaugă un strop de serenitate și stil oricărui spațiu, în timp ce pernele generoase și bine umplute oferă un suport excelent pentru relaxare. Designul clasic, cu brațe rotunjite și picioare din lemn sculptat, completează perfect atmosfera unei camere de zi primitoare. Această canapea nu doar că aduce un plus estetic încăperii, dar asigură și un confort deosebit, devenind locul preferat pentru momentele de odihnă. Transformă-ți livingul într-un sanctuar al confortului și eleganței cu această piesă de mobilier remarcabilă!
| Greutate | 150 kg |
|---|---|
| Codul produsului | 99578856 |
| Culoare | Turcoaz închis |
| Material | Microfibră |
| Lăţime | 230 cm |
| Adâncime | 100 cm |
| Înălţime | 95 cm |
| Numărul de perne de scaun | 2 |
| Numar de perne pentru spate | 3 |
| Numar de perne decorative | 2 |
| Numărul de picioare | 4 |
| Număr de locuri | 3 |
| Numărul de cotiere | 2 |
| Înălțimea șezutului | 50 cm |
| Zonă de relaxare | 148 cm |
| Adâncimea șezutului | 60 cm |
| Latime cotiere | 25 cm |
| Adâncime cotiere | 85 cm |
| Înălțimea cotierei | 63 cm |
| Înălțimea picioarelor | 12 cm |
| Capacitate maximă de încărcare | 350 kg |
| Înălțimea pernei pentru spate | 53 cm |
| Latimea pernei pentru spate | 53 cm |
| Inaltimea pernelor decorative | 40 cm |
| Latimea pernelor decorative | 40 cm |
| Categorie | Canapea fixa |
| Conditii de livrare | Parțial asamblat |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Număr colete | 1 |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
| Origine | Europa |
| Transport | Gratuit în toată țara |
Nu ai cont?
Creeaza cont
2 în stoc
Recenzii
There are no reviews yet