Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături








4.933,57 lei Prețul inițial a fost: 4.933,57 lei.2.101,60 leiPrețul curent este: 2.101,60 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 850195
Comoda vintage cu sculpturi elaborate aduce un aer exotic și rafinat oricărui spațiu. Realizată din lemn masiv cu un finisaj patinat, această piesă unică impresionează prin detaliile sale artizanale inspirate din designul oriental. Cele două uși sculptate manual ascund un spațiu generos de depozitare, păstrând eleganța exterioară. Ideală pentru living sau dormitor, această comodă transformă orice încăpere într-un decor sofisticat și boem. Alege-o pentru un stil eclectic și un aer de poveste!
| Codul produsului | 850195 |
|---|---|
| Categorie | Comoda |
| Material | lemn masiv de mango |
| Latime | 75 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Numar compartimente | 1 |
| Numar de rafturi | 1 |
| Numar de usi | 2 |
| Adancime compartiment | 34 cm |
| Inaltime compartiment | 33 cm |
| Latime interior compartiment | 66 cm |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet