Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături





2.799,50 lei Prețul inițial a fost: 2.799,50 lei.1.213,44 leiPrețul curent este: 1.213,44 lei.
1 în stoc
Articolul nr. 99356416
Descoperă farmecul rustic al comodei de bucătărie Hayak, creată special pentru a integra cu stil cuptorul și plita ta. Cu un design inspirat de naturalețea lemnului recuperat, această piesă adaugă căldură și autenticitate oricărui spațiu. Având o lățime de 63 cm, oferă o combinație ideală între funcționalitate și estetică, cu un blat rezistent, un sertar practic pentru depozitare și finisaje ce emană eleganță vintage. Transformă-ți bucătăria într-un loc primitor și bine organizat cu Hayak, unde fiecare detaliu contribuie la un ambient armonios și confortabil!
| Codul produsului | 99356416 |
|---|---|
| Categorie | Comoda bucatarie |
| Material | PAL |
| Culoare | Stejar |
| Latime | 63 cm |
| Adâncime | 64 cm |
| Înălțime | 93 cm |
| Numar de sertare | 1 |
| Inaltime interior sertar | 18,6 cm |
| Lățime nișă cuptor | 56,8 cm |
| Adâncime nișă cuptor | 62,5 cm |
| Inaltime nișă cuptor | 58,5 cm |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
1 în stoc
Recenzii
There are no reviews yet