Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături







11.860,68 lei Prețul inițial a fost: 11.860,68 lei.5.956,07 leiPrețul curent este: 5.956,07 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 93178362
Acest colțar fix de culoare neagră, realizat din velur catifelat, este o piesă sofisticată și elegantă, care adaugă profunzime și rafinament oricărui spațiu de locuit. Textura sa catifelată reflectă discret lumina, accentuând liniile fluide și contururile moi, care conferă un aer modern și un confort aparte. Designul minimalist, cu spătare joase și forme rotunjite, creează o senzație de unitate și relaxare, fiind perfect pentru un decor contemporan sau industrial. Culoarea neagră intensă și materialul luxos din velur transformă colțarul într-un element central de design, ideal pentru a adăuga un contrast puternic într-un spațiu cu tonuri neutre sau pentru a se integra într-o paletă de culori închise, aducând un plus de eleganță și mister.
| Greutate | 198 kg |
|---|---|
| Codul produsului | 93178362 |
| Categorie | Colțar fix |
| Material | Velur catifelat |
| Culoare | Negru |
| Latime | 295 cm |
| Adâncime | 162 cm |
| Înălțime | 70 cm |
| Adancimea sezutului | 65 cm |
| Inaltimea sezutului | 43 cm |
| Zonă largă de relaxare | 235 cm |
| Inaltime cotiere | 67 cm |
| Largime cotiere | 30 cm |
| Inaltimea spatarului | 30 cm |
| Largimea spatarului | 265 cm |
| Inaltimea picioarelor | 2 cm |
| Garda la sol | 2 cm |
| Capacitate maxima | 280 kg |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet