Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături






10.140,30 lei Prețul inițial a fost: 10.140,30 lei.2.744,01 leiPrețul curent este: 2.744,01 lei.
Stoc epuizat
Acest pat de 180×200 cm combină perfect eleganța și confortul, oferind un spațiu generos pentru un somn odihnitor. Tapițeria din catifea de un albastru închis, catifelată și luxoasă, adaugă un aer sofisticat și rafinat dormitorului tău. Tăblia înaltă, capitonată cu nasturi și decorată cu aripi laterale elegante, creează o ambianță regală, transformând acest pat într-un punct central al camerei. Picioarele metalice robuste oferă stabilitate și durabilitate, asigurându-ți un somn confortabil și relaxant. Acest pat este alegerea ideală pentru cei care doresc să aducă un plus de stil și rafinament în dormitorul lor, fără a compromite confortul.
| Greutate | 180 kg |
|---|---|
| Categorie | Paturi |
| Material | |
| Culoare | Albastru inchis |
| Latime | 180 cm |
| Adâncime | 200 cm |
| Picioare | 8 |
| Compartiment de depozitare | Da |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet