Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături





4.661,92 lei Prețul inițial a fost: 4.661,92 lei.2.468,69 leiPrețul curent este: 2.468,69 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 59555523
Transformă-ți spațiul de dormit într-un sanctuar modern cu acest dulap elegant și spațios. Designul său minimalist, cu un finisaj alb lucios combinat cu accente naturale de lemn, adaugă un aer sofisticat și cald în orice dormitor. Cu oglinzile mari integrate, acest dulap nu doar că oferă un aspect practic pentru verificarea ținutelor, dar și creează iluzia unui spațiu mai mare și mai luminos. Compartimentarea inteligentă și generoasă asigură organizarea perfectă a hainelor și accesoriilor tale, fiind ideal pentru cei care apreciază atât funcționalitatea, cât și estetica impecabilă.
| Greutate | 120 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 180 × 54 × 197 cm |
| Codul produsului | 595555523 |
| Categorie | Dulap |
| Material | Mdf si PAL |
| Culoare | Alb-maro |
| Latime | 180 cm |
| Adâncime | 54 cm |
| Înălțime | 197 cm |
| Numar de rafturi | 3 |
| Numar de sertare | 1 |
| Adancime interior sertar | 39 cm |
| Inaltime interior sertar | 8 cm |
| Latime interior sertar | 85 cm |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet