Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături





3.066,80 lei Prețul inițial a fost: 3.066,80 lei.1.275,64 leiPrețul curent este: 1.275,64 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 10052868
Comodă TV rustică și elegantă, realizată din lemn cu finisaj alb și blat natural, ideală pentru un interior cald și primitor. Dispune de două dulapuri spațioase, un sertar central și un compartiment deschis pentru dispozitive media. Detaliile metalice clasice adaugă un plus de rafinament. Funcțională și estetică, această piesă completează perfect un decor tradițional sau farmhouse.
| Greutate | 62 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 183 × 52 × 64 cm |
| Codul produsului | 10052868 |
| Categorie | Comoda TV |
| Material | Mdf si PAL |
| Culoare | Alb-maro |
| Latime | 183 cm |
| Adâncime | 52 cm |
| Înălțime | 64 cm |
| Numar compartimente | 3 |
| Numar de sertare | 1 |
| Numar de usi | 2 |
| Adancime compartiment | 42 cm |
| Inaltime compartiment | 23 cm |
| Latime interior compartiment | 51 cm |
| Adancime interior sertar | 38 cm |
| Inaltime interior sertar | 12 cm |
| Latime interior sertar | 58 cm |
| Origine | Europa |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Mihai dan Chira (Achiziție verificată) –