Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături





5.923,50 lei Prețul inițial a fost: 5.923,50 lei.2.652,24 leiPrețul curent este: 2.652,24 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 65684512
Acest bufet alb cu accente din lemn natural este o piesă de mobilier remarcabilă, care aduce un plus de lumină și eleganță oricărei încăperi. Designul său modern se îmbină armonios cu elemente clasice, precum ușile glisante din sticlă și detaliile din lemn natural, care oferă un contrast plăcut și o notă de căldură. Rafturile sunt ideale pentru expunerea obiectelor de colecție sau a seturilor de veselă, în timp ce compartimentele inferioare, prevăzute cu sertare și uși glisante, oferă soluții de depozitare inteligente și spațioase. Mânerele discrete din metal completează aspectul rafinat al bufetului, adăugând un plus de funcționalitate. Cu un design versatil și estetic plăcut, acest bufet este perfect pentru a transforma orice spațiu într-unul plin de stil și eleganță.
Fabricat în Europa.
| Greutate | 127 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 150 × 40 × 204 cm |
| Codul produsului | 65684512 |
| Categorie | Bufet |
| Culoare | Alb murdar+ maro |
| Material | PAL |
| Adâncime | 40 cm |
| Latime | 150 cm |
| Înălțime | 204 cm |
| Numar compartimente | 9 |
| Numar de rafturi | 6 |
| Numar de sertare | 3 |
| Numar de usi | 4 |
| Latime interior compartiment | 70 cm |
| Adancime compartiment | 36 cm |
| Inaltime compartiment | 26 cm |
| Adancime interior sertar | 28 cm |
| Inaltime interior sertar | 8 cm |
| Latime interior sertar | 39 cm |
| Capacitate maxima de incarcare a raftului | 5 kg |
| Picioare | Prezintă piciorușe micuțe |
| Culoare manere | Aluminiu |
| Origine | Germania |
| Piesă de mobilier versatilă | Da |
| Colecție | Palma |
| Stil | Într-un stil rustic, cu uși tip hambar |
| Garanție | 12 luni |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet