Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături




4.522,10 lei Prețul inițial a fost: 4.522,10 lei.1.734,51 leiPrețul curent este: 1.734,51 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 92785327
Subliniază atmosfera confortabilă din locuința ta: dulapul spațios de depozitare în stil rustic de la Home affaire. Cu stilul său atractiv de casă de țară, oferă o gamă largă de combinații posibile – de exemplu, cu lemn natural și țesături, precum și cu in și bumbac. Decalajele frumoase în aspectul lemnului și mânerele metalice șic determină designul. Dotat cu mai multe rafturi și cârlige, dulapul din living oferă mult spațiu de depozitare pentru haine, accesorii de casă și alte lucruri. Veți găsi și opțiuni practice de depozitare în sertare. Dulapul este fabricat în calitate ușor de întreținut.
| Greutate | 121 kg |
|---|---|
| Codul produsului | 92785327 |
| Categorie | Dulap |
| Material | Mdf si PAL |
| Culoare | Alb-maro |
| Latime | 108 cm |
| Adâncime | 46 cm |
| Înălțime | 203 cm |
| Latime interior sertar | 36 cm |
| Adancime interior sertar | 28 cm |
| Inaltime interior sertar | 10 cm |
| Numar compartimente | 2 |
| Numar de rafturi | 9 |
| Numar de sertare | 2 |
| Numar de usi | 1 |
| Adancime rafturi | 38 cm |
| Largimea rafturilor | 47 cm |
| Capacitate maximă de încărcare a raftului | 5 kg |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet